Silný kačací vývar s pečeňovými haluškami a zaleninkou julienne (1,3,7)  3,90€

 

Risotto s proseccom a grilovanými kúskami pstruha dúhového, limeta, marinovaný listový špenát (4,7,12) 13,90€

 

Flank steak, ragú z trojfarebnej fazuľky, perlová cibuľka marinovaná v mede a tymiáne, mäsový jus, paprikovo-zemiakový krém (7) 14,90€

Nakombinujte si svoje menu za 7,50 €

 dsc_0659

Polievky:

Minestrone alebo Paradajková

Hlavné jedlá:

Pappardelle s mozzarellou (domáce cestoviny, mozzarella, cherry paradajky, bazalkové pesto)  (1,3,5,7,8)

Pizza Margherita (paradajková omáčka, mozzarella, čerstvá bazalka)  (1,7)

Šalát Caesar (rímsky šalát, parmezán, kapary, kuracie mäso, krutóny, caesar dressing)  (1,3,4,7,10)

 

Platí v pondelok - piatok v čase od 11.00 - 15.00 hod.


Chutné raňajky v Al Trivio!

Každý pracovný deň pre vás pripravujeme čerstvé a chutné raňajky. Máte radi raňajky s vajíčkami, sýte anglické raňajky, radšej domáce zapečené müssli, jogurtom a ovocím alebo niečo sladké? Všetko pre vás pripravíme každý pracovný deň už od 9. hod ráno. Začnite svoj deň u nás!

 

Little Al Trivio - prvá reštaurácia pre malých dospelákov!

A je to tu! Otvorili sme pre vás reštauráciu, ktorej návštevu si užijú rovnako malí aj veľkí. V Little Al Trivio na vás čaká hravý detský lístok, špeciálne rodinné stoly a množstvo zábavy. Miesto, kde vaše ratolesti môžu pokresliť celý stôl, zabaviť sa na interaktívnej stene, zahrať sa na obchod či vláčik alebo poskladať si Lego Duplo. To všetko v čase, kým si vy pochutnávate na dobrom steaku či hríbikovom rizote z „dospeláckeho" menu Al Trivio.

Vitajte v
Al Trivio Trnava!

  • Reštauráciu Al Trivio nájdete hneď pri vstupe do najnovšieho nákupného centra v Trnave, v City Arene. Ponúka to najlepšie z talianskej kuchyne a overené dlhoročnými skúsenosťami - skvelé talianské antipasti, polievky, cestoviny, pizzu či mäso na grile. Navyše v súlade s moderným životným štýlom ponúka Al Trivio výber jedál aj v biokvalite. Ak si chcete vychutnať pohár dobrého vína, kokteil či zrelaxovať po nákupoch pri šálke kávy a koláčiku, môžete využiť príjemné prostredie baru, ktorý je súčasťou reštaurácie. Súčasťou reštaurácie je aj detská reštaurácia Little Al Trivio, ktorej návštevu si vďaka hravému detskému lístku, špeciálnym rodinným stolom a množstvu zábavy užijú veľkí aj malí.

Eventy

  • Reštaurácia Al Trivio je skvelým miestom na firemný večierok, tlačovú konferenciu či rodinnú oslavu. Náš profesionálny tím je pripravený splniť všetky vaše želania pri organizácii vašich súkromných či pracovných podujatí.
  • Interiérové riešenie reštaurácie poskytuje priestor na podujatia pre 115 osôb (sedenie), resp. pre 170 osôb bufetovým spôsobom. V letných mesiacoch je pre vás k dispozícii aj príjemná terasa.

Otváracie hodiny

  Pondelok - Piatok: 09:00 – 22:00 Sobota - Nedeľa: 10:00 – 22:00

Obdarujte svojich blízkych
gurmánskym zážitkom
v reštaurácii AlTrivio

darčekovú poukážku si môžte
zakúpiť priamo v reštaurácii

Rezervácie

Formulár Telefonický kontakt
0910 946 699