REŠTAURÁCIA PRE MALÝCH DOSPELÁKOV

REŠTAURÁCIA PRE MALÝCH DOSPELÁKOV

Všetci vieme, že v reštaurácii to nemáte s deťmi vždy ľahké.
Zaujať a zabaviť ich tak, aby si svoje jedlo mohli
vychutnať aj rodičia, je výzva.

PRIJMITE PRETO POZVANIE DO PRVEJ REŠTAURÁCIE PRE DETI

PRIJMITE PRETO POZVANIE DO PRVEJ REŠTAURÁCIE PRE DETI,

ktorú si užijú rovnako malí aj veľkí. V Little Al Trivio na vás čaká hravý detský lístok, špeciálne rodinné stoly a množstvo zábavy. Miesto, kde vaše ratolesti môžu pokresliť celý stôl, zabaviť sa na interaktívnej stene, zahrať sa na obchod či vláčik alebo poskladať si Lego Duplo. To všetko v čase, kým si vy pochutnávate na dobrom steaku či hríbikovom rizote z „dospeláckeho" menu Al Trivio.

OTVORENE KAŽDÝ DEŇ OD 9.00 HOD.
V tom detskom nájdete smoothies, čerstvé šťavy, domáce cestoviny, talianske jedlá lahodiace detskému oku a mnoho zdravých dobrôt. Alebo by si vaši malí radšej vyskladali vlastnú pizzu? Doprajte vašim deťom pocit, že sú malí dospeláci a môžu byť v „naozajstnej" reštaurácii - avšak takej, kde sa myslí v prvom rade na malých zákazníkov.
 
Pozrite si celé menu pre malých dospelákov
 
Pripravení sme však aj na našich najmladších, ktorí si na vyberané menu z reštaurácie musia ešte počkať. K dispozícii majú detské stoličky, podbradníky či nerozbitné misky na detskú výživu. To však ešte nie je všetko! Malí návštevníci sa môžu stať obyvateľmi mestečka Little Al Trivio. Získajú svoj vlastný pas, do ktorého dostanú pečiatku za každé zjedené jedlo. Nazbierané pečiatky si potom vymenia za parádne Little Al Trivio tričko.

OTVORENÉ OD 11.00 HOD.

VSTUP DETÍ DO REŠTAURÁCIE LEN V SPRIEVODE DOSPELEJ OSOBY.